Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Bankacı Forum kategorisinde tarafından
Bankada kobi müşteri temsilcisi ne iş yapar? Kobi müşteri temsilcisinin maaşı nekadar? Bankacı maaşları nasıl? Banka kobi müşteri temsilcisi olmak içim ne yapmalı?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

tarafından
Bankalarda kobi demek kobi portföyünü yöneten müşteri temsilcisi demektir. Aslında bu sadece kobi olarak nitelendirilemez. Kobi vardır, ticari vardır , kurumsal vardır gibi. Tabi ticari bölümden bahsediyorum. Bireysel ayrı. Kobi , kobi segmentinde olan müşterilerinin işlemini yapar, ürün pazarlar birnevi portfoyünün bankacılık kanadını yönetir.
tarafından
Belli bir ciro üzerinde olan firmalara hizmet veren segmenttir.kobi portföyünden öncelikle  hedef müşteriyi belirleyip ziyaret planlaması beklenir.ziyaret sonrası müşteri ihtiyaçları belirlenir,evraklar tamamlanır öncelikle mali analiz yapılarak olası limit ve teminatlar konusunda görüşmek üzere 2.ziyaret planlanır..sonrasında bölge yada genel müdürlük tahsis departmanına dosya hazırlanır firma geçmişi,ihtiyacı,ve gelişim planı anlatılır.dosya onaylanabilir -ki bu en iyi senaryo,Red olabilir yada tahsis makamı Yen'i ziyaret planı talep eder firmayı yerinde görüp hikayesini dinlemek amacı ile..kredinin onaylanması halinde 1 yıl boyunca onaylanan limitler dahilinde çalışmaya başlanır ve her yıl kredi limiti yakın bir operasyonla yeniden..yeniden hazırlanır

İlgili sorular

2 cevap
26, Ekim, 2016 Bankacı Forum kategorisinde misafir tarafından soruldu
6 cevap
26, Ekim, 2016 Bankacı Forum kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap
18, Temmuz, 2019 Bankacıya Sor kategorisinde senanur (140 puan) tarafından soruldu
3 cevap
1, Kasım, 2016 Bankacı Forum kategorisinde misafir tarafından soruldu
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...