Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Bankacıya Sor kategorisinde tarafından
merhaba baştan her şeyi yazacağım. bi bankadan hesap açtırmıştım maaşım için bi süre kullandıktan sonra banka benim haberim olmadan adıma kredi kartı çıkartmışlardı uygulamada görmüştüm limiti ise 1300 tl idi ben bunu gördüğümde iptal ettirmiştim haberim olmadan kredi kartı çıkarmaları beni rahatsız etmişti. başka bi işe girmiştim kredi çekmem gereken bi durumum oldu ve başka bir bankaya gittim her şeye sıfırdan başlamak gibi - önce ki sanki çok olaylı :p her neyse- çok iyi karşılandım arkadaşımla gitmiştim o da krediyi oradan çekmişti hesap kartıda aynı bankadan ve aynı yerde çalışıyorduk bunu öğrendikleri anda benden maaş bordrosu gibi evrak istemediler. hesap kartı ve bireysel emekliliğimi başlattılar kredi çekmem için de bana kredi kartı çıkardılar bunu 3 ay kullan kredi çekmen için dedi bende kullandım 2. ödemeyi ekim4 ünde yapacağım. kredi için gittim tekrar eğer çıkmayacaksa 1 ay daha bekleyebilirim dedim o da en iyisi bir ay daha bekle dedi bende onayladım. 2 aydır kullanıyorum ekim 13ünde 3 ay olacak. 15000 kredi istemiştim sizce 3. ay dolduğunda bana verecekler midir? 4 aydırda sigortam ödeniyor

Cevabınız

Tek Uygulamada Kredi, Mevduat(Vadeli Hesap), Bch ve çok daha fazlasını hesapla.
Google Play
Kredimi bugün kapatsam ne kadar öderim? Kredime 10.000 TL ara ödeme yapsam kalan taksitlerim ne kadar olur? Çok daha fazla hesaplama seçeneği için uygulamayı ücretsiz indirin.
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

(120k puan) tarafından
Açıkçası enteresan bir süreç:) Bu aşamaların iki nedeni olabilir:

1) Kredi kartı pazarlama÷)
2) Kkb puanınızı arttırma.

4 aydır sigorta aslında az bir süre kredi için. Ancak, işiniz ve işyerinizin niteliği de belirleyicidir. Yani kurumsal biryerde 1 ayda bile çıkabilir.

Kredi verirler mi sorusuna drekt cevap vermek yanlış olur. Ama bakacakları en önemli kriterler ödemelerinizin düzenli olup olmadığı ve geliriniz. Bunlardan sonra çalışma süresi, ikamet durumu gibi kriterler gelir.

Saygılarımla,

İlgili sorular

1 cevap
6, Ekim, 2017 Bankacıya Sor kategorisinde Gökhan tarafından soruldu
2 cevap
29, Ocak, 2016 Bankacıya Sor kategorisinde Melih tarafından soruldu
2 cevap
12, Ocak, 2016 Bankacıya Sor kategorisinde Misafir tarafından soruldu
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...