Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Tarım Hayvancılık kategorisinde tarafından
Çiftlik bank ile nasıl para kazanılır? Fikriniz var mı?

Cevabınız

Tek Uygulamada Kredi, Mevduat(Vadeli Hesap), Bch ve çok daha fazlasını hesapla.
Google Play
Kredimi bugün kapatsam ne kadar öderim? Kredime 10.000 TL ara ödeme yapsam kalan taksitlerim ne kadar olur? Çok daha fazla hesaplama seçeneği için uygulamayı ücretsiz indirin.
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

tarafından
Başka bir soruya şöyle cevap verilmiş.  Benim cevabım değil alıntıdır :


ÇİFTLİK BANK HAKKINDA SORU CEVAP

1.Çiftlik Bank nedir?

Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

2.Çiftlikbank yatırımları gerçekten hayvancılıkta mı değerlendirmektedir?

Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1inde ve 15inde Bursaya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

3.Çiftlik Bank yasal mıdır?

Başlangıçta devlet teşviğiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamiyle yasal ve kurumsal bir şirkettir.4.Çiftlik Banka herhangi bir yatırım limiti var mıdır?Çiftlik Banka herkes yatırım yapabileceği gibi herhangi bir yatırım limiti yoktur.İster 10 lirayla başlayın, ister 100, ister 5000 ister 80.000 ile başlayın dilerseniz 500.000 e kadar da yatırım yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış.Ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

5.Çiftlik Bank %100 güvenilir midir?

Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur.Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir.Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

6.Yatırımımız karşılığında herhangi bir sözleşme imzalıyor mu?

1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

7.Çiftlikbank caiz midir?

Kooparatif gibi de düşünülebilir.Bizlerin yatırımlarıyla hayvancılık yaptığı dolayısıyla gerçek bir ticaret sistemi uyguladığı için bu yönde herhangi bir sıkıntı yoktur.Ve en kısa sürede de şirket sahibi tarafından diyanet işleri başkanlığından bu yönde fetva da alınacaktır.

8.Çiftlik Bankta kar oranları nedir?

Yatırımınız karşılığında 1 yıl boyunca yaklaşık yatırımınızın 2.4 katını aylık ise yaklaşık 5te 1ini kazanırsınız. (Bu oran sabit olmayıp şirketin mali durumuna göre değişkenlik gösterebilir.)Örnek verecek olursak 10.000 liralık bir yatırım size ayda yaklaşık 2000 lira kazandırır.Yıllık ise yaklaşık 24.000 lira kazanırsınız.(Bir çoğu bu orana inanmıyor ama kesinlikle gerçek.)

9.Çiftlik Bank ödemelerini gerçekten düzenli yapıyor mu?

6 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir.Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

10.Çiftlik Bank bir yatırım şirketi olmasına rağmen neden oyun oynatmaktadır?

İnternet üzerinden yapılan yatırımlar için ünternetten yatırımınızı takip edebileceğiniz bir panelinizin olması gerekmektedir.Çiftlik Bankta bu yatırım takip panelini bir çiftlik oyunu şeklinde yapmıştır ki buradan da şirket çeşitli karlar yapmaktadır.Ve size saatlerce oyun oynatmamaktadır.8-10 saatte bir 1 dakikanızı ayırmanız kazanmanız için yeterlidir.Kısaca oyun şeklinde değil yatırım takip paneli şeklinde de düşünülebilir.

11.Çiftlik Bank üretimlerini nasıl değerlendirmektedir?

Sütaş ve ve eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır.Bunun yanında yurtdışına bal ihraç etmektedir.Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

Saygılar.
tarafından
Bakanlık soruşturma başlatmış. Bakalım nasıl sonuçlanacak?
tarafından
Soydular ve kaçtılar÷(
tarafından
soyulanlar bir daha soyuldular:)))))

kolay para aşkı insanın gözünü kör ediyor...
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...