Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Bankacıya Sor kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Bilenler beni bir bilgilendirsin. Bizim oğlan benim üzerine bir araç yaptırmakta daha sonra arabayı sattıyor başka birine Sattığı kişi araçla kaza yapmakta 2009'da Karşı tarafta Tazminat Davası açıyor 500 Bin TL gibi bir miktar.. 6 ay sonra kazadan haberim olmakta . Daha sonra Sağa sola danıştım üstümde ne var yok bankaya İpotek yaptırdım 10 Yıllığına..  Ben bu İpoteği uzatmak istiyorum. Bankaya kalan borç xxx Bin TL Biz Başka bankayla konuşup A bankasından olan evleri başka bir bankaya borçlanarak yapabilirmiyiz örneğin A bankasına olan borçu B bankası Kullanmış olduğumuz kredi'den düşecek Kullanmak istediğimiz kredi 200 Bin TL xx  Bin TL'sini karşı bankaya ödeyecek paranın geri kalanı ilede bir ev alsak onuda B bankasına versek kabul ederlermi.

Cevabınız

Tek Uygulamada Kredi, Mevduat(Vadeli Hesap), Bch ve çok daha fazlasını hesapla.
Google Play
Kredimi bugün kapatsam ne kadar öderim? Kredime 10.000 TL ara ödeme yapsam kalan taksitlerim ne kadar olur? Çok daha fazla hesaplama seçeneği için uygulamayı ücretsiz indirin.
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

tarafından
 
En İyi Cevap

İpoteğiniz devam edebilir sıkıntı olmaz. Bir bankadan diğer bankaya taşımak için ipoteğin mevcutta bulunan borcunun kapatılması gerekir. Örneğin: A Bankasına borcunuz var ve ipoteğiniz A bankasında. B bankasından bu ipotek karşılığı kredi kullanırsanız A bankası B bankasına yazı verir  borç tutarı şu kadardır. Yatırırsanız fek edilecektir diye. Akabinde  B bankası 2. derece ipoteği tesis eder. B bankası A bankasında ki borcu eft yaptığında A bankası ipoteği fek eder. Artık tamamen B bankasında ipotekli yeriniz ve krediniz olur

İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
10, Temmuz, 2017 Bankacıya Sor kategorisinde emre tarafından soruldu
9 cevap
26, Ekim, 2016 Bankacı Forum kategorisinde misafir tarafından soruldu
3 cevap
26, Ekim, 2016 Bankacı Forum kategorisinde misafir tarafından soruldu
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...