Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Bankacıya Sor kategorisinde (250 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı
Ben bir kaç bankadan aynı gün başvurup belli bir miktar kredi çekmek istiyorum, ama sadece her bankadan 25 civarı kredi çıkacağını düşünüyorum bu mümkün mü acaba aynı anda kredi çekebilirmiyim bir kaç bankadan ve nasıl çekerim  ?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

(121k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Merhabalar,

Sisteme yansıması açısından soruyorsanız eskisi gibi değil tabi:-) Aynı gün yansıyabiliyor bankaların sistemine. Bu farkedilirse kredi red edilir.

Ancak geliriniz ve eski ödemeleriniz iyiyse, findex puanınız yüksekse onaylanır.

Saygılarımla,
(250 puan) tarafından
Peki bu riske girmeye değer mi hocam ? Çok ihtiyacımız var ve maalesef puanım bu krediyi bir bankadan almaya yetmiyor. Nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim
(121k puan) tarafından
Bu riske girmeye değer mi sorusunu cevaplayabilmemiz için ne için kullanmanız gerektiğini bilmemiz gerekir. Özel değilse ne için kullanacağınızı (örn: arsa alımı, borç birleştirme vb gibi...) yazarsanız öneride bulunmaya çalışırız tabii ki.
(250 puan) tarafından
Hocam ailevi bir mesele için kullanılacak açıkçası, böyle bankalara gösterebileceğim bir bir yere arsa konut gibi yere değil yani. Daha önce bir arkadaşımız böyle bir yöntemle ihtiyacı kadar kredi çekmişti diye hatırlıyorum ben, ama izlenecek yolu merak ediyorum, zaten şuan da 30 bin civarı kredi borcum var ben bunu bir seferde kapatıp ondan sonra bu dediğim krediyi çekmek istiyorum.. bazı yerlerde okuduğum kadarıyla aynı gün bir kaç bankaya kredi başvurusu yaparsam kredi açıklanmadan olumlu veya olumsuz, sisteme düşmüyor bende bu iki gün içinde açıklanan kredileri alabilirim diye düşünüyorum ama tam olarak neyi nasıl yapacağım hakkında pek bir fikrim yok sizden bu konuda nasıl bir yol izleyip bir kaç bankadsr aynı anda kredi çekebilirim bunun cevabını istiyorum .bu krediye çok ihtiyacım var

İlgili sorular

1 cevap
10, Temmuz, 2017 Bankacıya Sor kategorisinde emre tarafından soruldu
1 cevap
19, Şubat, 2016 Bankacıya Sor kategorisinde Mağdur tarafından soruldu
1 cevap
7, Ocak, 2016 Bankacıya Sor kategorisinde seda tarafından soruldu
2 cevap
30, Ocak, 2016 Bankacıya Sor kategorisinde Melih tarafından soruldu
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...