Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
Bankacıya Sor kategorisinde (130 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhabalar. Bir sorum olcaktı. Ev yaptırmıştık 70.000 TL inşaat tamamlama kredisi çektik onu ödüyoruz. Ek olarak 10 bin tl daha kredi çektik ve kredi kartıda kullanıyorum. Findeks’den kredi notumu hesapladığımda 1019 veya 1119 çıktı tam emin değilim.  Şimdi 2. El taşıt kredisine başvurmak istiyoruz. 65 bin tl gibi bi ücretle. Belgelenebilir gelirimiz hariç ek gelirimiz var krediyi rahat ödeyebiliriz kredi çıkar mı sizce ? Diyelim kredi çıkmadı veya krediye başvururken evimizi teminat olarak göstersek çıkar mı ? Teminat olarak gösterebileceğimiz evinde yukarda inşaat tamamlama kredisi diye belirttiğim kredi var üzerine.

Belgenelebilir olarak  3300+2400 TL gelir var.

Cevabınız

Tek Uygulamada Kredi, Mevduat(Vadeli Hesap), Bch ve çok daha fazlasını hesapla.
Google Play
Kredimi bugün kapatsam ne kadar öderim? Kredime 10.000 TL ara ödeme yapsam kalan taksitlerim ne kadar olur? Çok daha fazla hesaplama seçeneği için uygulamayı ücretsiz indirin.
Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

(120k puan) tarafından
Merhaba,

Puanınız biraz düşmüş. Öncelikle neden düştüğü önemli. Sonrasında aylık ödemeleriniz ve belgelenebilir geliriniz kıyaslanacaktır. Sonuç buna göre belli olacaktır.

Eğer olmazsa, teminat teklif etmeniz tabii ki kredi alma olasılığnızı arttırır. Ama yüzde yüz çıkar denemez. Bir de ekspertiz, ipotek vb gibi masraflar karşınıza çıkar.

Saygılarımla,
Soru, cevap ve yorumlarınız için teşekkürler:)
Ücretsiz Kredi, Mevduat, Bch Hesaplama ve Çok Daha Fazlası Bu Uygulamada
Google Play
...